Publications Office of the EU
Germania-Freiburg im Breisgau: Lucrări în lemn - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Freiburg im Breisgau: Lucrări în lemn

  • Publicată
    12/11/2016
  • Termenul-limită
    13/12/2016
  • Deschiderea ofertelor
    13/12/2016
  • Contract atribuit
    01/02/2017
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Locul de executare
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Locația achizitorului
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45422100 Lucrări în lemn
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
962,065.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
16-08272
Descriere

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Adresa poștală: Kartäuserstraße 61b
Localitatea: Freiburg
Codul NUTS: DE132
Codul poștal: 79104
Țara: DEU
Adresa principală: www.hba-freiburg.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
13/12/2016 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
962,065.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Zimmerei Brunneke GmbH
Adresa poștală: Dalverser Str. 18
Localitatea: Berge
Codul poștal: 49626
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.