Publications Office of the EU
Recepția și tratarea materialelor de incinerare a deșeurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Recepția și tratarea materialelor de incinerare a deșeurilor

  • Publicată
    04/12/2023
  • Termenul-limită
    12/01/2024
  • Deschiderea ofertelor
    15/01/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: SE224 Skåne län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90513300 Servicii de incinerare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
30,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2023-459
Descriere

LSR acceptă deșeurile pentru incinerare prin colectare în spațiile gospodăriilor sub formă de deșeuri reziduale și sub formă de deșeuri grosiere din centrele de reciclare. În plus, lemnul protejat de lemn este, de asemenea, colectat pentru incinerare prin centrele noastre de reciclare. Scopul achiziției este de a achiziționa tratarea prin incinerare a fracțiunilor existente.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/01/2024 00:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
30,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SYSAV Industri AB
Adresa poștală:
Localitatea: MALMÖ
Codul poștal: 20213
Țara:
Denumirea oficială: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Adresa poștală:
Localitatea: HELSINGBORG
Codul poștal: 25106
Țara:
Denumirea oficială: Halmstads Energi och Miljö AB
Adresa poștală:
Localitatea: HALMSTAD
Codul poștal: 30102
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.