Publications Office of the EU
Projekt planu ochrony "Pyszne Torfy" - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Projekt planu ochrony "Pyszne Torfy"

  • Publicată
    14/07/2026
  • Termenul-limită
    18/08/2026
  • Deschiderea ofertelor
    18/08/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90712000 Planificare de mediu
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
OI.I.261.1.23.2026.IW
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Projekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Pyszne Torfy”. Celem ochrony w rezerwacie jest zachowanie ekosystemów torfowisk przejściowych, jezior dystroficznych oraz borów i lasów bagiennych. Powierzchnia rezerwatu wynosi 11,57 ha.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ezamowienia.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://ezamowienia.gov.pl
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
18/08/2026 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.