Publications Office of the EU
Polonia-Rybnik: Servicii de cartografie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Rybnik: Servicii de cartografie

  • Publicată
    16/04/2014
  • Termenul-limită
    02/06/2014
  • Contract atribuit
    26/06/2014
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Miasto Rybnik
Locul de executare
NUTS code: PL227 Rybnicki
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71354000 Servicii de cartografie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,008,130.08 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,263,948.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
ZP.271.31.2014
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja bazy danych ewidencji dróg i obiektów mostowych Komputerowego Systemu Wspomagającego Zarządzanie Drogami i Ruchem Drogowym WZDR oraz mapy cyfrowej, będącej w zasobach Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej (ODGK) w Rybniku, w zakresie zmian powstałych na sieci dróg, w granicach pasa drogowego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SIWZ.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,008,130.08 PLN
Valoare contractată finală
1,263,948.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Konsorcjum firm: 1. DroGIS Anna Agnieszka Janicka - lider, 2. GISPRO Sp. z o.o.
Adresa poștală: 1. ul. Mickiewicza 26/19 2. ul. Teofila Firlika 19
Localitatea: 1. Giżycko, 2. Szczecin
Codul poștal: 1. 11-500, 2. 71-637
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.