Publications Office of the EU
Italia-Caserta: Diverse piese de schimb - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Caserta: Diverse piese de schimb

  • Publicată
    20/03/2020
  • Termenul-limită
    30/04/2020
  • Deschiderea ofertelor
    05/05/2020
  • Contract atribuit
    02/07/2020
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
GISEC SpA
Locul de executare
NUTS code: ITF31 Caserta
Locația achizitorului
NUTS code: ITF31 Caserta
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34913000 Diverse piese de schimb
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
450,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
450,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

L’appalto ha per oggetto l’affidamento della fornitura di materiale elettrico, oleodinamico, motori, elettropompe, riduttori.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: GISEC SpA
Localitatea: Caserta
Codul NUTS: ITF31
Țara: ITA
Persoană de contact: arch. Biagio Vagliviello
Adresa principală: www.gisecspa.it
Electronic via:
https://gisecspa.albofornitori.net
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/05/2020 10:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.