Publications Office of the EU
Italia-Cuneo: Diverse aparate şi produse medicale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Italia-Cuneo: Diverse aparate şi produse medicale

  • Publicată
    14/11/2017
  • Termenul-limită
    15/12/2017
  • Deschiderea ofertelor
    19/12/2017
  • Contract atribuit
    28/12/2017
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ASL CN1
Locul de executare
NUTS code: ITC16 Cuneo
Locația achizitorului
NUTS code: ITC16 Cuneo
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,596,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
14,252,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
6898282
Descriere

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: ASL CN1
Adresa poștală: Via Carlo Boggio 12
Localitatea: Cuneo
Codul NUTS: ITC16
Codul poștal: 12100
Țara: ITA
Persoană de contact: dott.ssa Laura Carignano
Adresa principală: www.aslcn1.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/12/2017 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.