Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Electricitate

  • Publicată
    17/03/2020
  • Termenul-limită
    09/06/2020
  • Contract atribuit
    10/08/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Locul de executare
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
869,182.68 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
434,591.34 EUR
Numărul de referință al procedurii
SUM-20-071-SSGG
Descriere

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Numărul de înregistrare național: G96236443
Adresa poștală: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Localitatea: Madrid
Codul NUTS: ES300
Codul poștal: 28020
Țara: ESP
Persoană de contact: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Adresa principală: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
869,182.68 EUR
Valoare contractată finală
434,591.34 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Adresa poștală: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Localitatea: Paterna
Codul poștal: 46980
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.