Publications Office of the EU
Lituania-Vilnius: Proteze pentru fracturi, ştifturi şi plăci - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lituania-Vilnius: Proteze pentru fracturi, ştifturi şi plăci

  • Publicată
    12/12/2019
  • Termenul-limită
    20/01/2020
  • Contract atribuit
    06/02/2020
  • Astăzi
    07/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Viešoji įstaiga Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Locul de executare
NUTS code: LT Lietuva
Locația achizitorului
NUTS code: LT Lietuva
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33141770 Proteze pentru fracturi, ştifturi şi plăci
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
133,968.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Šio pirkimo objektas yra plokštelės, sraigtai ir priemonės veido kaulų osteosintezės operacijoms (toliau – prekės). Reikalavimai prekėms nustatyti techninėje specifikacijoje, pateiktoje konkurso sąlygų 3 priede.
Pirkimo sutarties kainos apskaičiavimo būdas – fiksuotas įkainis su peržiūra.
Preliminarūs įsigyjamų prekių kiekiai nustatomi nurodant maksimalią lėšų sumą, kuri skirta prekių įsigijimui – 133 968 EUR be PVM.
Pirkimo sutarties vykdymo metu įsigyjami prekių kiekiai, taip pat pirkimo sutarties kaina, kurią perkančioji organizacija turės sumokėti tiekėjui, priklauso nuo faktinių užsakymų, t. y. įsigyjami kiekiai negali viršyti konkurso sąlygų 2.3 papunktyje nustatyto kiekio, nurodyto maksimalia lėšų suma, o išpirkti mažesnį kiekį perkančioji organizacija gali.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Viešoji įstaiga Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Numărul de înregistrare național: 191744287
Adresa poștală: Žalgirio g. 117
Localitatea: Vilnius
Codul NUTS: LT
Codul poștal: LT-08217
Țara: LTU
Persoană de contact: Inga Sadukienė
Adresa principală: http://www.zalgirioklinika.lt
Electronic via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=490318&B=PPO
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
133,968.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UAB „Graina“
Adresa poștală: Durpyno g. 22
Localitatea: Panevėžys
Codul poștal: LT-36237
Țara: LTU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.