Publications Office of the EU
Germania-Dortmund: Lucrări de inginerie şi de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Germania-Dortmund: Lucrări de inginerie şi de construcţii

  • Publicată
    21/07/2018
  • Termenul-limită
    18/09/2018
  • Deschiderea ofertelor
    18/09/2018
  • Contract atribuit
    13/12/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Dortmund – Tiefbauamt
Locul de executare
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,660,369.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
H/11106
Descriere

Lucrări de transformare a punctelor de acces existente la sistemul feroviar ușor al stației principale DO, în regim de funcționare de zi cu zi
Insulele

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stadt Dortmund - Tiefbauamt
Adresa poștală: Königswall 14
Localitatea: Dortmund
Codul NUTS: DEA52
Codul poștal: 44137
Țara: DEU
Adresa principală: www.dortmund.de/tiefbauamt
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
18/09/2018 11:00
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,660,369.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Hofschröer GmbH & Co.KG
Adresa poștală:
Localitatea: Lingen
Codul poștal:
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.