Publications Office of the EU
Franţa-Valenciennes: Servicii de dactilografiere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Valenciennes: Servicii de dactilografiere

  • Publicată
    31/03/2017
  • Termenul-limită
    02/05/2017
  • Deschiderea ofertelor
    03/05/2017
  • Contract atribuit
    30/12/2017
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Centre hospitalier de Valenciennes
Locul de executare
NUTS code: FRE11 Nord
Locația achizitorului
NUTS code: FRE11 Nord
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79551000 Servicii de dactilografiere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
864,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
AOO 2017-053
Descriere

Aoo 2017-053 prestations de saisie de comptes-rendus médicaux.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Centre hospitalier de Valenciennes
Adresa poștală: avenue Désandrouin, CS 50479
Localitatea: Valenciennes
Codul NUTS: FR301
Codul poștal: 59322
Țara: FRA
Persoană de contact: Julie Legrand
Adresa principală: https://www.marches-publics.gouv.fr
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/05/2017 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
864,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Dictalive
Adresa poștală:
Localitatea: Sarba, Jounieh
Codul poștal:
Țara: LBN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.