Publications Office of the EU
E-Bilbao: Maşini de poliţie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Bilbao: Maşini de poliţie

  • Publicată
    04/06/2011
  • Termenul-limită
    11/07/2011
  • Contract atribuit
    07/09/2011
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34114200 Maşini de poliţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
332,203.39 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
385,398.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
114000000059
Descriere

Servicios especiales de la unidad de policía.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
332,203.39 EUR
Valoare contractată finală
385,398.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Quick Rent, S.L.
Adresa poștală: Pol.Ind. Murtazar, s/n PAB
Localitatea: Bedia (Bizkaia)
Codul poștal: 48390
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.