Publications Office of the EU
AT-Viena: Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AT-Viena: Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare

  • Publicată
    16/12/2011
  • Termenul-limită
    17/01/2012
  • Deschiderea ofertelor
    17/01/2012
  • Contract atribuit
    28/02/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Projektgesellschaft Wirtschaftsuniversität Wien Neu GmbH
Locul de executare
NUTS code: AT130 Wien
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,407,033.56 EUR
Numărul de referință al procedurii
92.021/975-PB01/12
Descriere

Innenbeleuchtung O1.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Bundesimmobiliengesellschaft mbH / EG / Zi 1.05 - Zugang über Zi 1.08
Adresa poștală: Hintere Zollamtsstraße 1
Localitatea: Wien
Codul poștal: 1031
Țara: AUT
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/01/2012 14:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,407,033.56 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Durlum GmbH
Adresa poștală: An der Wiese 5
Localitatea: Schopfheim
Codul poștal: 79650
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.