Publications Office of the EU
Servicii ale Agenției pentru mass-media pentru nevoile Agenției pentru Investiții și Dezvoltare din Letonia - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Servicii ale Agenției pentru mass-media pentru nevoile Agenției pentru Investiții și Dezvoltare din Letonia

  • Publicată
    02/09/2026
  • Astăzi
    05/09/2026
  • Termenul-limită
    02/10/2026
  • Deschiderea ofertelor
    02/10/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Locul de executare
NUTS code: anyw
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79341400 Servicii de campanii de publicitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,000,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
LIAA 2026/64 ERAF
Descriere

Servicii ale Agenției pentru mass-media pentru nevoile Agenției pentru Investiții și Dezvoltare din Letonia

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/10/2026 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Finanšu kritēriji
Valoarea estimată
2,000,000.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.