Publications Office of the EU
România-Oradea: Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Oradea: Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe

  • Publicată
    18/04/2023
  • Termenul-limită
    15/05/2023
  • Deschiderea ofertelor
    15/05/2023
  • Contract atribuit
    15/06/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
Locul de executare
NUTS code: RO111 Bihor
Locația achizitorului
NUTS code: RO111 Bihor
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50110000 Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
800,002.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
750,991.19 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
25BHC352
Descriere

Furnizarea de piese, servicii de diagnoza și montaj pentru utilajele (TAF, IFRON) aflate în dotarea Direcției Silvice Bihor si a subunitatilor acesteia.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15.
Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
Numărul de înregistrare național: RO1590120
Adresa poștală: prin DIRECTIA SILVICA BIHOR, str. Mihai Eminescu, nr. 15
Localitatea: Oradea
Codul NUTS: RO111
Codul poștal: 410019
Țara: ROU
Persoană de contact: Adrian Gansac
Adresa principală: www.rosilva.ro
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/05/2023 15:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.