Publications Office of the EU
Franţa-Strasbourg: Servicii de îndepărtare de graffiti - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Strasbourg: Servicii de îndepărtare de graffiti

  • Publicată
    29/11/2016
  • Termenul-limită
    05/01/2017
  • Deschiderea ofertelor
    06/01/2017
  • Contract atribuit
    13/02/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Université de Strasbourg
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FRF Grand Est
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90690000 Servicii de îndepărtare de graffiti
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
180,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
DCI 2016 206
Descriere

L'accord-cadre couvre des besoins en enlèvement de graffitis et d'affiches sur certains campus universitaires de l'université de Strasbourg.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Université de Strasbourg
Adresa poștală: 18 rue Goethe
Localitatea: Strasbourg
Codul NUTS: FR42
Codul poștal: 67081
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.unistra.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/01/2017 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
180,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Haute technologie plastique
Adresa poștală: 20 rue Berthe Morisot
Localitatea: Herblay
Codul poștal: 95220
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.