-
Publicată27/05/2022
-
Termenul-limită24/06/2022
-
Deschiderea ofertelor24/06/2022
-
Astăzi05/09/2026
Utilități
Franţa-Beauvais: Lucrări de înlăturare a azbestului
le marché est passé selon une procédure formalisée, appel d'offres ouvert, en application des articles L. 2124-2 et R. 2124-2 et des articles R2161-2 à R2161-5 du code de la commande publique.Cette procédure est une consultation anticipée appartenant à une opération de travaux relative à la restructuration du Quadrilatère de Beauvais dont l'allotissement est détaillée dans le règlement de la consultation
http://mp.beauvaisis.fr
Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.