Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Publicată
    21/05/2024
  • Termenul-limită
    17/06/2024
  • Contract atribuit
    16/12/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Samtgemeinde Boldecker Land
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE914 Gifhorn
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71221000 Servicii de arhitectură pentru construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
341,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
-1.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2416-1
Descriere

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Valoarea estimată
341,000.00 EUR
Valoare contractată finală
-1.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Die Planschmiede 2KS GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Hankensbüttel
Codul poștal: 29386
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.