Publications Office of the EU
Polonia-Gdansk: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Gdansk: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente

  • Contract atribuit
    27/08/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Pomorska Kolej Metropolitalna S. A.
Locul de executare
NUTS code: PL63 Pomorskie
Locația achizitorului
NUTS code: PL63 Pomorskie
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50220000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,180,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,200,000.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
PKM/DO/SP/350/4/18
Descriere

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług konserwacji, napraw bieżących, przeglądów oraz niezbędnej pomocy przy usuwaniu Awarii, Usterek i Wad Urządzeń SRK, stanowiących własność Zamawiającego (dalej jako „Przedmiot zamówienia”).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,180,000.00
Valoare contractată finală
1,200,000.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z. o. o.
Adresa poștală: Modelarska 12
Localitatea: Katowice
Codul poștal: 40-142
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.