Publications Office of the EU
Austria-Salzburg: Lucrări de tâmplărie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Austria-Salzburg: Lucrări de tâmplărie

  • Publicată
    25/01/2018
  • Termenul-limită
    06/03/2018
  • Deschiderea ofertelor
    06/03/2018
  • Contract atribuit
    05/04/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Land Salzburg
Locul de executare
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Locația achizitorului
NUTS code: AT32 Salzburg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45421000 Lucrări de tâmplărie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
290,999.15 EUR
Numărul de referință al procedurii
20603-B3/224/302-2018
Descriere

Bautischlerarbeiten für Böden, Wände, Decken für den Sporthallenausbau des Landesberufsschulheimes Walserfeld in 5071 Wals, Schulstraße 7.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/03/2018 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
290,999.15 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Strabag AG
Adresa poștală: Ortenburgerstraße 27
Localitatea: Spittal an der Drau
Codul poștal: 9800
Țara: AUT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.