Publications Office of the EU
Polonia-Wipsowo: Ulei Diesel - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Wipsowo: Ulei Diesel

  • Publicată
    02/12/2022
  • Termenul-limită
    04/01/2023
  • Deschiderea ofertelor
    04/01/2023
  • Contract atribuit
    08/02/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Nadleśnictwo Wipsowo
Locul de executare
NUTS code: PL622 Olsztyński
Locația achizitorului
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09134100 Ulei Diesel
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
752,700.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
ZG.270.13.2022
Descriere

Dostawa do Nadleśnictwa Wipsowo paliw płynnych i olejów do pojazdów mechanicznych na 2023 rok

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Nadleśnictwo Wipsowo
Adresa poștală: Wipsowo 51C,11-010 Barczewo
Localitatea: Wipsowo
Codul NUTS: PL622
Codul poștal: 11-010
Țara: POL
Persoană de contact: Piotr Kulas, Roman Gumułka
Adresa principală: https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/01/2023 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
752,700.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: FALCO Mazurkiewicz w wspólnicy sp. j., ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Adresa poștală:
Localitatea: Olsztyn
Codul poștal:
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.