Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Publicată
    11/03/2025
  • Termenul-limită
    24/03/2025
  • Deschiderea ofertelor
    24/03/2025
  • Contract atribuit
    06/06/2025
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Münchner Wohnen GmbH
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
0.01 EUR
Numărul de referință al procedurii
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Descriere

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.meinauftrag.rib.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/03/2025 09:00
Metoda de atribuire
Gesamtpreis des Angebots
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
0.01 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Weigerstorfer GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Freyung
Codul poștal: 94078
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.