Publications Office of the EU
Bulgaria-Kozloduy: Servere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Kozloduy: Servere

  • Publicată
    10/03/2023
  • Termenul-limită
    06/04/2023
  • Deschiderea ofertelor
    07/04/2023
  • Contract atribuit
    08/06/2023
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Locul de executare
NUTS code: BG313 Враца
Locația achizitorului
NUTS code: BG313 Враца
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48820000 Servere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
198,270.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
128,000.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
51007
Descriere

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/276726
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/04/2023 10:00
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
198,270.00 BGN
Valoare contractată finală
128,000.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: АСАП ЕООД
Adresa poștală: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Localitatea: гр. София
Codul poștal: 1612
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.