Publications Office of the EU
Aprovizionarea cu medicamente - Substanța activă palbociklib - ATC L01EF01 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Aprovizionarea cu medicamente - Substanța activă palbociklib - ATC L01EF01

  • Publicată
    27/04/2026
  • Termenul-limită
    26/05/2026
  • Contract atribuit
    08/06/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fakultní Thomayerova nemocnice
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33652100 Antineoplazice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
18,224,103.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
18,224,104.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
FTN-Ř-30/2026
Descriere

Obiectul contractului de achiziții publice este furnizarea continuă a unui medicament care conține substanța activă palbociklib - ATC L01EF01. LL - palbociklib, forma de dozare 75MG TBL FLM, unitatea de măsură 21X75MG, cantitatea 300 LL - palbociklib, forma de dozare 100MG TBL FLM, unitatea de măsură 21X100MG, cantitatea 300 LL - palbociklib, forma de dozare 125MG TBL FLM, unitatea de măsură 21X125MG, cantitatea 100

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilTN
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilTN
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
nejnižší nabídková cena
Valoarea estimată
18,224,103.00 CZK
Valoare contractată finală
18,224,104.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Praha - Hostivař
Codul poștal: 10200
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.