Publications Office of the EU
Regatul Unit-Kirkintilloch: Servicii de învăţământ preşcolar - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Regatul Unit-Kirkintilloch: Servicii de învăţământ preşcolar

  • Publicată
    08/01/2014
  • Termenul-limită
    17/02/2014
  • Deschiderea ofertelor
    17/02/2014
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
East Dunbartonshire Council
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
80110000 Servicii de învăţământ preşcolar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,900,000.00 GBP
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

The Council has a requirement to provide an Early Learning and Childcare service in nurseries that is in line with the Scottish Government and the Council's guidelines and policies in force at this time. The purpose of this Tender is to ensure the Council procures Early Learning and Childcare places in nurseries from providers in the voluntary and private sectors.
NOTE: To register your interest in this notice and obtain any additional information please visit the Public Contracts Scotland Web Site at http://www.publiccontractsscotland.gov.uk/Search/Search_Switch.aspx?ID=289690.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: East Dunbartonshire Council
Adresa poștală: Civic & Corporate Headquarters, Southbank Marina,12 Strathkelvin Place
Localitatea: Kirkintilloch
Codul poștal: G66 1TJ
Țara: GBR
Persoană de contact: Governance and Regulation
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/02/2014 12:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
2,900,000.00 GBP
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.