Publications Office of the EU
DG – Casete de diagnostic pentru analiza viscoelastică la marginea patului a hemostazei sângelui integral cu împrumutarea sistemului analitic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

DG – Casete de diagnostic pentru analiza viscoelastică la marginea patului a hemostazei sângelui integral cu împrumutarea sistemului analitic

  • Publicată
    02/09/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
  • Termenul-limită
    02/10/2026
  • Deschiderea ofertelor
    02/10/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Institut klinické a experimentální medicíny
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33694000 Agenţi diagnostici
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
7,000,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
PZ-2026-0000758
Descriere

Obiectul prezentului contract de achiziții publice este furnizarea continuă de cartușe de diagnostic de unică folosință destinate analizei viscoelastice la marginea patului a hemostazei sângelui integral, inclusiv împrumutul gratuit al unui sistem analitic compatibil în număr de 2 bucăți, inclusiv furnizarea de sprijin pentru servicii pe întreaga perioadă de împrumut. Sistemul împrumutat trebuie să permită o evaluare viscoelastică cuprinzătoare la punctul de îngrijire a hemostazei sângelui integral și să fie destinat utilizării în principal în chirurgia cardiacă, chirurgia de transplant, chirurgia vasculară, traumatologie și terapie intensivă.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/10/2026 10:00
Metoda de atribuire
Nejnižší nabídková cena
Valoarea estimată
7,000,000.00 CZK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.