Publications Office of the EU
Cehia-Hradec Králové: Echipamente medicale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Hradec Králové: Echipamente medicale

  • Publicată
    03/05/2021
  • Termenul-limită
    31/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    31/05/2021
  • Contract atribuit
    24/08/2021
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Královéhradecký kraj
Locul de executare
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33100000 Echipamente medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,220,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,195,600.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/05/2021 09:00
Achizitori
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,220,000.00 CZK
Valoare contractată finală
2,195,600.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Adresa poștală: Knínická 1577/8
Localitatea: Kuřim
Codul poștal: 664 34
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.