Publications Office of the EU
România-Târgu Mureș: Produse de contrast pentru utilizare în radiologie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

România-Târgu Mureș: Produse de contrast pentru utilizare în radiologie

  • Publicată
    10/04/2020
  • Termenul-limită
    15/05/2020
  • Deschiderea ofertelor
    15/05/2020
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Locul de executare
NUTS code: RO125 Mureş
Locația achizitorului
NUTS code: RO125 Mureş
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696800 Produse de contrast pentru utilizare în radiologie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,399,894.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
12,946,281.30 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
7
Numărul de referință al procedurii
24014380_2020_PAAPD1130310
Descriere

Acord cadru de furnizare Medicamente din grupa ,, produse de contrast pentru utilizare in radiologie 7 loturi”- detaliat in caietul de sarcini si in sectiunea loturi. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 -a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 14.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Spitalul Clinic Județean Mureș
Numărul de înregistrare național: 24014380
Adresa poștală: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Localitatea: Târgu Mureș
Codul NUTS: RO125
Codul poștal: 540072
Țara: ROU
Persoană de contact: Nicoleta Sandor
Adresa principală: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/05/2020 15:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.