Publications Office of the EU
PROCEDURĂ DESCHISĂ PENTRU SERVICIUL DE ACORD PRIVIND CADRUL DE STIPULARE SALUTĂ NR. 900 DE MIGRANȚI ÎN UNITĂȚILE DE VÂNZARE UNICĂ CU UN CAPITAL MAXIM DE 50 DE LOCURI - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

PROCEDURĂ DESCHISĂ PENTRU SERVICIUL DE ACORD PRIVIND CADRUL DE STIPULARE SALUTĂ NR. 900 DE MIGRANȚI ÎN UNITĂȚILE DE VÂNZARE UNICĂ CU UN CAPITAL MAXIM DE 50 DE LOCURI

  • Contract atribuit
    02/09/2026
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
PREFETTURA DI VERONA
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: ITH31 Verona
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85311000 Servicii de asistenţă socială cu cazare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
27,716,278.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Descriere

PROCEDURĂ DESCHISĂ PENTRU SERVICIUL DE ACORD PRIVIND CADRUL DE STIPULARE SALUTĂ NR. 900 DE MIGRANȚI ÎN UNITĂȚILE DE VÂNZARE UNICĂ CU UN CAPITAL MAXIM DE 50 DE LOCURI

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
27,716,278.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Adresa poștală:
Localitatea: NOGARA
Codul poștal: 37054
Țara:
Denumirea oficială: IGEA S.C.S.
Adresa poștală:
Localitatea: VERCELLI
Codul poștal: 13100
Țara:
Denumirea oficială: ATI SAMARITANO
Adresa poștală:
Localitatea: VERONA
Codul poștal: 37126
Țara:
Denumirea oficială: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Adresa poștală:
Localitatea: BUSSOLENGO
Codul poștal: 37012
Țara:
Denumirea oficială: A.CROSS ONLUS
Adresa poștală:
Localitatea: CAPRINO VERONESE
Codul poștal: 37013
Țara:
Denumirea oficială: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Adresa poștală:
Localitatea: VERONA
Codul poștal: 37121
Țara:
Denumirea oficială: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Adresa poștală:
Localitatea: CORTE FRANCA
Codul poștal: 25040
Țara:
Denumirea oficială: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Adresa poștală:
Localitatea: VERONA
Codul poștal: 37135
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.