Publications Office of the EU
Danemarca-København V: Lucrări de vopsire - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danemarca-København V: Lucrări de vopsire

  • Publicată
    19/03/2019
  • Termenul-limită
    27/05/2019
  • Contract atribuit
    26/06/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Øresundsbro Konsortiet
Locul de executare
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Locația achizitorului
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45442100 Lucrări de vopsire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
60,000,000.00 DKK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
45,141,100.00 DKK
Numărul de referință al procedurii
P653 IMS nr. 4.9.1/174-42499
Descriere

Förstärkningsmålning (ommålning) och reperationsmålning av Øresundsbron
— Nytt täckskikt enligt Köparens specificering,
— Täcka/avtäcka montera/demontera utrustning och ytor som inte skall målas,
— Etablering och förflyttning av Målningsplattformar,
— Färg enligt Köparens specifikationer,
— Underhåll av målningsplattform,
— Reparationsmålning.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afhlkgrwwl&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
60,000,000.00 DKK
Valoare contractată finală
45,141,100.00 DKK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Muehlhan A/S
Adresa poștală: Nyvang 16
Localitatea: Middelfart
Codul poștal: 5500
Țara: DNK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.