Publications Office of the EU
Letonia-Jelgava: Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letonia-Jelgava: Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)

  • Publicată
    31/01/2018
  • Termenul-limită
    01/03/2018
  • Anulată
    28/04/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Locul de executare
NUTS code: LV003 Kurzeme
Locația achizitorului
NUTS code: LV00 Latvija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
LLU 2018/17/AK
Descriere

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Numărul de înregistrare național: 90000041898
Adresa poștală: Lielā iela 2
Localitatea: Jelgava
Codul NUTS: LV00
Codul poștal: LV-3001
Țara: LVA
Persoană de contact: Inese Sprukta
Adresa principală: http://www.llu.lv
Electronic via:
www.eis.gov.lv
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/03/2018 15:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.