Publications Office of the EU
Școlile Pactului digital NRW, Școala Nelson Mandela din Remscheid - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Școlile Pactului digital NRW, Școala Nelson Mandela din Remscheid

  • Publicată
    03/04/2026
  • Termenul-limită
    05/05/2026
  • Contract atribuit
    01/06/2026
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Remscheid, Fachdienst Recht und Vergabe, Abteilung Zentrale Vergabestelle
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DEA18 Remscheid, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
265,317.88 EUR
Numărul de referință al procedurii
28-26-028
Descriere

s. Lista serviciilor

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.vmp-rheinland.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY3YT7QNPQXH
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.vmp-rheinland.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY3YT7QNPQXH
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu: Preis
Tip: price
Descriere: Preis
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100.00000000
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
265,317.88 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ComPower GmbH & Co. KG
Adresa poștală:
Localitatea: Recklinghausen
Codul poștal: 45659
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.