Publications Office of the EU
1/25 – Wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/25 – Wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń

  • Anulată
    06/05/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Anulate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL225 Bielski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50420000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
10
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i urządzeń wyszczególnionych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101, wg zestawienia ilościowego określonego w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Pod pojęciem przeglądu technicznego aparatury medycznej i urządzeń, o którym mowa w ust. 1, rozumie się wykonanie czynności, których zakres określa dokumentacja serwisowa producenta danego urządzenia. 3. Wszystkie zainstalowane elementy, części i podzespoły aparatury medycznej i urządzeń w trakcie wykonywania przeglądu technicznego muszą być nowe (tj. nienaprawiane i nieregenerowane). 4. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.