Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Servicii de deszăpezire - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Servicii de deszăpezire

  • Publicată
    07/09/2011
  • Termenul-limită
    17/10/2011
  • Deschiderea ofertelor
    17/10/2011
  • Contract atribuit
    21/10/2011
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90620000 Servicii de deszăpezire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,221,000.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
868,295.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
ZDW.RDW3.T12.361-15/11
Descriere

Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem i sprzątaniem dróg wojewódzkich dla Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi w sezonie zimowym 2011/2012 - z podziałem na 3 części.
Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich.
Częśc zamówienia nr 1.
— nr 237 Czersk – Mąkowarsko od km 7+006 do km 47+405,
— nr 240 Chojnice – Świecie, od km 11+243 do km 45+725,
— nr 241 Tuchola – Sępólno od km 0+000 do km 28+490.
Częśc zamówienia nr 2.
— nr 189 Złotów – Więcbork od km 33+255 50+151,
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 28+490 56+442,
— nr 242 Więcbork – Łobżenica od km 0+000 8+012,
— nr 243 Mrocza – Koronowo od km 0+000 do km 27+184.
Częśc zamówienia nr 3.
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 56+442 94+039,
— nr 246 Paterek - Szubin od km 0+000 16+958,
— nr 246 Szubin – Łabiszyn od km 16+958 do km 31+433,
— nr 247 Kcynia – Szubin od km 0+000 do km 15+707.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług środkami transportowymi i sprzętem do zimowego utrzymania dróg na rzecz Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi polegających na:
— zwalczaniu śliskości zimowej przez rozsypywanie materiałów uszorstniających i topników piaskarkami i solarkami,
— utrzymanie w gotowości sprzętu przewidzianego do realizacji zadań wraz z obsługą,
— pracę sprzętu, dla piaskarek i solarek pełnienie dyżuru sprzętu wg dyspozycji zamawiającego, załadunek materiałów, dojazd na bazę,
— zamawiający zapewni zaopatrzenie w sól drogową na składowisku wskazanym przez wykonawcę część zamówienia nr 2, nr 3,
— zamawiający przekaże wykonawcy w stanie sprawnym technicznie sprzęt przed sezonem zimowym protokołem zdawczo – odbiorczym gdzie będzie opisany jego stan techniczny,
— wykonawca dostarczy piasek i wykona mieszankę oraz solankę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27.10.2005 r. (Dz. U. 230 poz. 1960) część zamówienia nr 1, nr 2, nr 3,
— wykonawca zabezpieczy na własny koszt środki do zwalczania śliskości przed wilgocią, na własnym placu składowym częśc zamówienia nr 2, nr 3,
— po wykonaniu mieszanki piaskowo-solnej wykonawca zobowiązany jest do takiego przechowywania materiału, aby umożliwić jego obmiar do odbioru,
— odśnieżanie nawierzchni pługami wirnikowym, pługami odśnieżnymi, równiarkami i ładowarkami,
— przegotowanie mieszaniny pisakowo-solnej (sól zamawiającego),
— załadunek mieszaniny piaskowo-solnej i soli drogowej,
— po zakończeniu sezonu zimowego posprzątanie wyznaczonych odcinków dróg z piasku (wyznaczone miejsca wskaże zamawiający w miejscowościach posiadających chodniki w krawężniku) + kratki ściekowe.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/10/2011 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.