Publications Office of the EU
Întreținerea parcului ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Întreținerea parcului ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS

  • Publicată
    24/10/2025
  • Termenul-limită
    03/11/2025
  • Deschiderea ofertelor
    06/11/2025
  • Contract atribuit
    17/12/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
PATRIMOINE SA LANGUEDOCIENNE
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50750000 Servicii de întreţinere a ascensoarelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
318,764.22 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
5
Numărul de referință al procedurii
ASCENSEURS BRENNUS
Descriere

Organizațiile, membre ale SAC BRENNUS, au decis să formeze un consorțiu pentru a lansa un contract de întreținere a flotei respective de ascensoare. Membrii grupului sunt: - DOMITIA HABITAT OPH (11) - PATRIMOINE SA Languedocienne (31) - L'OPH de la Communauté d'Agglomération CASTRES-MAZAMET (81)

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/11/2025 14:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.