Publications Office of the EU
Franţa-L'Haÿ-les-Roses: Servicii de parcare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-L'Haÿ-les-Roses: Servicii de parcare

  • Publicată
    12/03/2021
  • Termenul-limită
    22/04/2021
  • Deschiderea ofertelor
    22/04/2021
  • Contract atribuit
    27/05/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Ville de L'Haÿ-les-Roses
Locul de executare
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Locația achizitorului
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
63712400 Servicii de parcare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
765,105.76 EUR
Numărul de referință al procedurii
2020-21-AO
Descriere

Le présent marché a pour objet l'équipement, la gestion, l'exploitation et la maintenance du parking Locarno.
Tranche ferme: la halle de marché sera ouverte quatre séances par semaine. Ces séances se tiendront obligatoirement le dimanche et trois autres jours de la semaine de 7h00-14h00 ou 13h00-20h00. Ces jours et horaires d'ouvertures desdites séances seront définis ultérieurement. Ils feront l'objet d'une mise au point à l'étape de la signature du marché.
Tranches optionnelles: les candidats sont invités à chiffrer les options suivantes:
— tranche optionnelle 1: cinq séances d'ouverture de halle par semaine;
— tranche optionnelle 2: six séances d'ouverture de halle par semaine.
L'exécution de la tranche optionnelle est subordonnée à la décision du maire. Cette décision est notifiée au titulaire par lettre R/Ar. Il est précisé qu'aucune indemnité d'attente ou de dédit n'est prévue. L'opérateur économique doit obligatoirement répondre à la tranche ferme et aux deux tranches optionnelles.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_UjtPqtFscu
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/04/2021 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
765,105.76 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Indigo Park
Adresa poștală: tour Voltaire, 1 place des Degrés
Localitatea: Puteaux
Codul poștal: 92800
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.