Publications Office of the EU
Bulgaria-Plovdiv: Boilere pentru încălzire centrală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Plovdiv: Boilere pentru încălzire centrală

  • Publicată
    07/11/2017
  • Contract atribuit
    16/01/2020
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Locul de executare
NUTS code: BG421 Пловдив
Locația achizitorului
NUTS code: BG421 Пловдив
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44621220 Boilere pentru încălzire centrală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
7,725,614.74 BGN
Numărul de referință al procedurii
282-TP-19-TG-Д-З
Descriere

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Numărul de înregistrare național: 115016602
Adresa poștală: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Localitatea: Пловдив
Codul NUTS: BG421
Codul poștal: 4000
Țara: BGR
Persoană de contact: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Adresa principală: www.evn.bg
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
7,725,614.74 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: „Роберт Бош“ ЕООД
Adresa poștală: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Localitatea: София
Codul poștal: 1407
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.