Publications Office of the EU
Luxemburg-Luxemburg: Lucrări de acoperire cu ipsos - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Luxemburg-Luxemburg: Lucrări de acoperire cu ipsos

  • Publicată
    22/06/2023
  • Termenul-limită
    28/07/2023
  • Deschiderea ofertelor
    28/07/2023
  • Contract atribuit
    27/10/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Homes Pour Personnes Agées de la Congrégation des Franciscaines de la miséricorde A.s.b.l.
Locul de executare
NUTS code: LU Luxembourg
Locația achizitorului
NUTS code: LU Luxembourg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45324000 Lucrări de acoperire cu ipsos
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
814,922.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2301337
Descriere

Travaux de cloisons sèches et faux-plafonds (VE 3540) à réaliser dans le cadre du projet de construction d'un nouveau Centre Intégré pour Personnes Agées (CIPA) à L-8460 Eischen. Le bâtiment a une superficie totale au sol de 5.945m2 et se compose de deux bâtiments reliés par une zone de connexion. Surface au sol des deux bâtiments : Bâtiment Principal : 3.890 m² Résidence 2.000 m² Envergure des travaux : - Cloisons sèches : env. 1.000 m² dans le Bâtiment principal et 500 m² dans la Résidence - Faux-plafonds: env 4.500 m² dans le Bâtiment principal et env 500 m² dans la Résidence

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Homes Pour Personnes Agées de la Congrégation des Franciscaines de la miséricorde A.s.b.l.
Adresa poștală: 48A Avenue Gaston Diderich
Localitatea: Luxembourg
Codul NUTS: LU
Codul poștal: 1420
Țara: LUX
Adresa principală: http://www.hppa.lu
Electronic via:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&id=527859&orgAcronyme=t5y
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/07/2023 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
814,922.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Binsfeld & Bintener S.A.
Adresa poștală: 22 Zone Industrielle
Localitatea: Kehlen
Codul poștal: 8287
Țara: LUX
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.