Publications Office of the EU
Germania-Berlin: Saltele - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Berlin: Saltele

  • Publicată
    28/04/2020
  • Termenul-limită
    25/05/2020
  • Deschiderea ofertelor
    25/05/2020
  • Contract atribuit
    03/08/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
BG Klinikum Unfallkrankenhaus Berlin gGmbH
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE30 Berlin
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39143112 Saltele
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Die Rahmenvereinbarung beinhaltet die Lieferung von ca. 1 000 Stück Kaltschaummatratzen (Los 1) und ca. 1 500 Stück Viskoelastische Matratzen (Los 2) und die Erbringung von damit im Zusammenhang stehenden Serviceleistungen.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/2c31798f-93b7-43a5-803c-90a85f7a90cd
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
25/05/2020 12:00
Achizitori
BG Klinikum Murnau gGmbH
BG Klinikum Hamburg gGmbH
BG Klinikum Hamburg gGmbH
BG Klinikum Bergmanntrost Halle gGmbH
Unfallbehandlungsstelle (UBS) Berlin gGmbH
BG Klinikum Murnau gGmbH
Berufsgenossenschaftliches Universitätsklinikum Bergmannsheil gGmbH
Reha-Klinik St. Peter Ording gGmbH
BG Klinikum Duisburg gGmbH
Unfallbehandlungsstelle (UBS) Berlin gGmbH
BG Klinikum Duisburg gGmbH
Reha-Klinik St. Peter Ording gGmbH
BG Kliniken Ludwigshafen und Tübingen gGmbH
Berufsgenossenschaftliches Universitätsklinikum Bergmannheil gGmbH
BG Kliniken Ludwigshafen und Tübingen gGmbH
BG Klinikum Bergmanntrost Halle gGmbH
BG Unfallklinik Frankfurt am Main gGmbH
BG Unfallklinik Frankfurt am Main gGmbH
Locul de executare
Codul CPV
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.