Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)

  • Publicată
    07/05/2016
  • Termenul-limită
    15/06/2016
  • Deschiderea ofertelor
    15/06/2016
  • Contract atribuit
    29/06/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Locul de executare
NUTS code: PL Polska
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
295,853.66 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
474,645.44 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
GI-BAD-231-6/16
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Kielcach i Lublinie. Zamówienie udzielone w 2 częściach.
Częścią zamówienia był rozdział:
Rozdział 1 – dostawa chromatografu jonowego do Laboratorium Specjalistycznego Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Kielcach, ul. Zagnańska 91, 25-559 Kielce.
Rozdział 2 – dostawa sprzętu laboratoryjnego do pracowni PCR Laboratorium Specjalistycznego Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla każdej części) został przedstawiony w załączniku nr 5 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/06/2016 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.