Publications Office of the EU
HYDPY - Reordonare pentru LOS 1 HydPy-L-Rin: Modelarea bilanțului hidric pentru întregul bazin hidrografic al Rinului cu studii-pilot LARSIM în amonte în cadrul contractului principal „HydPy-RTC-RHEIN Modelarea bilanțului hidric și a gestionării Rinului” - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

HYDPY - Reordonare pentru LOS 1 HydPy-L-Rin: Modelarea bilanțului hidric pentru întregul bazin hidrografic al Rinului cu studii-pilot LARSIM în amonte în cadrul contractului principal „HydPy-RTC-RHEIN Modelarea bilanțului hidric și a gestionării Rinului”

  • Contract atribuit
    21/08/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Bundesanstalt für Gewässerkunde
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
0.01 EUR
Numărul de referință al procedurii
5.02.02#00001#000824008M2/N1
Descriere

Poziția Z1 Îmbunătățirea performanței modelului prin paralelizare spațială internă Poziția Z2 Dezvoltarea în continuare a algoritmului pentru derivarea rețelei de flux în Germania Poziția Z3 Dezvoltarea în continuare a algoritmului pentru derivarea rețelei de flux în afara Germaniei Poziția Z4 Îmbunătățirea disponibilității datelor din lacurile elvețiene Poziția Z5 Abordarea pentru implementarea lacurilor de stocare în modelul Poziția Z6 Întâlnirile proiectului Poziția Z7 Raportul proiectului

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Preis
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
0.01 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Björnsen Beratende Ingenieure GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Koblenz
Codul poștal: 56070
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.