Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Electricitate

  • Publicată
    09/09/2017
  • Termenul-limită
    12/10/2017
  • Deschiderea ofertelor
    12/10/2017
  • Contract atribuit
    28/11/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
PL.2012 + Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
8,803,129.68 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
8,926,538.04 PLN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej (obrót energii elektrycznej/bez jej przesyłu) dla obiektów:
— stadion PGE Narodowy zlokalizowany przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— budynek biurowy przy al. Zieleniecka 1,
— budynek kontenerowy przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— przyłącza na terenie.
Znajdujące się na działce nr 12/1 i nr 12/2 obręb 3-01-01 obręb Praga Południe w Warszawie, w okresie od 1.1.2018 r. do 31.12.2019 r. (24 miesiące).
Zakładane do obliczenia wartości zamówienia zużycie energii elektrycznej wynosi 33 444 MWh (słownie:trzydzieści trzy tysiące czterysta czterdzieści cztery MWh) w okresie 24 miesięcy.
Przewidywana struktura zużycia energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych wg Załącznika nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Rozliczanie za sprzedaną Zamawiającemu energię elektryczną będzie dokonywane na podstawie cyklicznych odczytów (udostępnionych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego – OSD) w trzech grupach taryfowych: B21, C21, C 11 (C12B).
W celu rozliczania kosztów energii elektrycznej zainstalowanych jest 13 układów pomiarowych (łącznie zainstalowano 17 liczników energii elektrycznej – z uwzględnieniem liczników kontrolnych dla Stadionu).
Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia przetargu zobowiązany będzie do prowadzenia bilansowania handlowego Zamawiającego w ramach umowy i nie będzie mu przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie.
Zamawiający oświadcza, że dysponuje tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których na podstawie umowy ma być dostarczana energia elektryczna zakupiona w ramach rozstrzygnięcia niniejszego przetargu.
Zamawiający przyłączony jest do sieci dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o. (OSD). W ramach umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego przetargu zobowiązany będzie do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Procedura zmiany sprzedawcy będzie przeprowadzona po raz drugi. Aktualnym dostawcą energii elektrycznej jest PGE Obrót S.A. w oparciu o umowę, która obowiązuje do 31.12.2017 r.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/10/2017 12:30
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
8,803,129.68 PLN
Valoare contractată finală
8,926,538.04 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PGE Obrót S.A.
Adresa poștală: ul. 8-go Marca 6
Localitatea: Rzeszów
Codul poștal: 35-959
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.