Publications Office of the EU
Spania-Majadahonda: Reactivi şi produse de contrast - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Majadahonda: Reactivi şi produse de contrast

  • Publicată
    02/02/2018
  • Termenul-limită
    12/03/2018
  • Deschiderea ofertelor
    05/04/2018
  • Contract atribuit
    30/04/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Locul de executare
NUTS code: ES300 Madrid
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696000 Reactivi şi produse de contrast
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
242,347.05 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
157,002.04 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
GCASU 2018-3-FAR
Descriere

Suministro de gadolinio

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Adresa poștală: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Localitatea: Madrid.
Codul poștal: 28222
Țara: ESP
Persoană de contact: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/04/2018 10:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.