Publications Office of the EU
Fourniture, mise en service et maintenance d'armoires informatiques configurées en allées chaudes pour le Datacenter AMU. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture, mise en service et maintenance d'armoires informatiques configurées en allées chaudes pour le Datacenter AMU.

  • Publicată
    29/07/2024
  • Termenul-limită
    23/09/2024
  • Contract atribuit
    10/12/2024
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Université d'aix marseille
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48800000 Sisteme de informare şi servere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
650,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
AMU89-2024
Descriere

Le marché a pour objet la fourniture, la mise en service et la maintenance d'armoires informatiques configurées en allées chaudes pour le Datacenter d'Aix Marseille Université (AMU).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2593381&orgAcronyme=f2h
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2593381&orgAcronyme=f2h
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prix sur 40 points
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 2
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Qualité sur 60 points
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 2
Valoarea estimată
650,000.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: IPENERGY
Adresa poștală:
Localitatea: GARDANNE
Codul poștal: 13120
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.