Publications Office of the EU
Franţa-Douai: Spectrometre de masă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Douai: Spectrometre de masă

  • Publicată
    08/07/2016
  • Termenul-limită
    31/08/2016
  • Deschiderea ofertelor
    05/09/2016
  • Contract atribuit
    02/11/2016
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
École des mines de Douai
Locul de executare
NUTS code: FRE11 Nord
Locația achizitorului
NUTS code: FRE11 Nord
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38433100 Spectrometre de masă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
500,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
416,665.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
no 16 EMD 035 M
Descriere

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: École des mines de Douai
Numărul de înregistrare național: 19590342200010
Adresa poștală: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Localitatea: Douai
Codul NUTS: FR301
Codul poștal: 59508
Țara: FRA
Persoană de contact: Annie Demski
Adresa principală: http://www2.mines-douai.fr
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/09/2016 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
500,000.00 EUR
Valoare contractată finală
416,665.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Adresa poștală: Eduard-Bodem-Gasse 3
Localitatea: Innsbruck
Codul poștal: 6020
Țara: AUT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.