Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

D-Hohenstein-Ernstthal: Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale

  • Publicată
    08/11/2011
  • Termenul-limită
    29/11/2011
  • Deschiderea ofertelor
    29/11/2011
  • Contract atribuit
    20/12/2011
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Locul de executare
NUTS code: DED45 Zwickau
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45214220 Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
262,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
295,599.81 EUR
Numărul de referință al procedurii
SARI11/12_NP02/L07
Descriere

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Adresa poștală: Altmarkt 41
Localitatea: Hohenstein-Ernstthal
Codul poștal: 09337
Țara: DEU
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/11/2011 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
262,000.00 EUR
Valoare contractată finală
295,599.81 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Plesch & Seidel GmbH
Adresa poștală: Auerbacher Straße 93
Localitatea: Klingenthal
Codul poștal: 08248
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.