Publications Office of the EU
România-Bucuresti: Legume, fructe şi fructe cu coajă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Bucuresti: Legume, fructe şi fructe cu coajă

  • Publicată
    04/05/2016
  • Termenul-limită
    15/06/2016
  • Deschiderea ofertelor
    16/06/2016
  • Contract atribuit
    25/07/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1
Locul de executare
NUTS code: RO321 Bucureşti
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
03220000 Legume, fructe şi fructe cu coajă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
649,462.00 RON
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Furnizarea de legume, fructe proaspete conform cerintelor caietului de sarcini si asigurarea transportului catre Complexele de Servicii Sociale, Centrele de Asistare si Ingrijire, Centrul de Primire Urgente, Case de tip Familial si CRRN din subordinea DGASPC Sector 1.
Valoarea estimata a contractului pana la 31.12.2016 este de 550 136,10 RON fara TVA si reprezinta valoarea estimata a prezentei proceduri (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele).
Valoarea estimata a contractului ce contine si val posibilelor suplimentari este de 825 204,19 RON fara TVA.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/06/2016 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
649,462.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Alcomprod Trans
Adresa poștală: Intrarea Gavana nr. 1 ,sector 1
Localitatea: Bucuresti
Codul poștal: 600151
Țara: ROU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.