Publications Office of the EU
Italia-Roma: Servicii de reţele telefonice comerciale specializate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Roma: Servicii de reţele telefonice comerciale specializate

  • Contract atribuit
    20/12/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Comando Generale dell’Arma dei Carabinieri – Centro Unico Contrattuale
Locul de executare
NUTS code: IT Italia
Locația achizitorului
NUTS code: ITI43 Roma
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
64214000 Servicii de reţele telefonice comerciale specializate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,048,861.79
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,048,861.79 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Procedura negoziata ex art. 63 co. 2, lett. b, sub. 3 del D. Lgs. 50/2016 per completare sul territorio nazionale l’attivazione del “112 NUE integrato” presso 28 Comandi provinciali/Gruppi e 102 Compagnie dipendenti nelle regioni Abruzzo, Basilicata, Calabria, Emilia Romagna, Molise, Sardegna, Toscana e Veneto.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
3,048,861.79
Valoare contractată finală
3,048,861.79 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Telecom Italia S.p.A.
Adresa poștală: via Gaetano Negri 1
Localitatea: Milano
Codul poștal: 20123
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.