Publications Office of the EU
Austria-Graz: Servicii de sănătate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Graz: Servicii de sănătate

  • Publicată
    24/05/2022
  • Termenul-limită
    04/07/2022
  • Contract atribuit
    18/07/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Arbeitsmarktservice Steiermark
Locul de executare
NUTS code: AT22 Steiermark
Locația achizitorului
NUTS code: AT22 Steiermark
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85100000 Servicii de sănătate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
445,500.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
445,500.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
141.122
Descriere

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Arbeitsmarktservice Steiermark
Numărul de înregistrare național: 9110002553327
Adresa poștală: Babenbergerstraße 33
Localitatea: Graz
Codul NUTS: AT22
Codul poștal: 8020
Țara: AUT
Adresa principală: www.ams.at
Electronic via:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
445,500.00 EUR
Valoare contractată finală
445,500.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: BBRZ Österreich
Adresa poștală:
Localitatea: Linz
Codul poștal:
Țara: AUT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.