Publications Office of the EU
Norvegia-Oslo: Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Norvegia-Oslo: Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială

  • Publicată
    03/10/2018
  • Termenul-limită
    23/11/2018
  • Contract atribuit
    24/05/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Oslo kommune v/ Velferdsetaten
Locul de executare
NUTS code: NO Norge
Locația achizitorului
NUTS code: NO Norge
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,500,000,000.00 NOK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
10,500,000,000.00 NOK
Numărul de referință al procedurii
201800559
Descriere

This competition is for a Framework Agreement for respite care services outside the home for children and adults with disabilities who have a right to this. The service is pursuant to the Health and Care Act § 3-6 No 2.
Users can have varying degrees of disabilities or similar needs and can have additional difficulties, such as mental and/or somatic health challenges.
The contract includes:
— housing respite care,
— group respite care.
The competition is for respite care services for a large and compound target group. The general aim is that users receive services that, in the best way possible, attend to functional and coping abilities, development, independence, participation and life quality when they are in respite care. The content and professional approach of the service must be adapted to each individual user's care needs, age and type of respite care.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Oslo kommune v/ Velferdsetaten
Numărul de înregistrare național: 997 506 413
Adresa poștală: Storgata 51
Localitatea: Oslo
Codul NUTS: NO
Codul poștal: 0182
Țara: NOR
Persoană de contact: Karianne Arnkværn
Adresa principală: www.oslo.kommune.no
Electronic via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=220851&B=OSLO
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The minimum requirements are in the tender documentation, Point 4.5.Award: best relationship between quality and price, and the total service offer must give a sufficiently differentiated offer and fulfil the entire target group's need for help.
Valoarea estimată
1,500,000,000.00 NOK
Valoare contractată finală
10,500,000,000.00 NOK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Aberia Avlastning /BPA
Adresa poștală: Torget 1a
Localitatea: Sandefjord
Codul poștal: 3210
Țara: NOR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.