Publications Office of the EU
Germania-Hamburg: Servicii de curăţare a construcţiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Hamburg: Servicii de curăţare a construcţiilor

  • Publicată
    04/03/2022
  • Termenul-limită
    20/04/2022
  • Deschiderea ofertelor
    20/04/2022
  • Contract atribuit
    30/08/2022
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Finanzbehörde Hamburg
Locul de executare
NUTS code: DE600 Hamburg
Locația achizitorului
NUTS code: DE600 Hamburg
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
329,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
327,100.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
FB 2021002410
Descriere

Ausgeschrieben wird die Gebäudereinigung im ReBBz Schule Leuschnerstraße, Leuschnerstraße 13, 21031 Hamburg für die Zeit vom 01.10.2022 bis auf weiteres. Bei dem Objekt handelt es sich um ein Schulgebäude mit einer Gesamtreinigungsfläche von 6.100 qm.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0079cee8-0656-4746-89c0-6cdf603fbe67
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/04/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
329,000.00 EUR
Valoare contractată finală
327,100.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Henning Facility Services GmbH
Adresa poștală: Am Sandtorkai 40
Localitatea: Hamburg
Codul poștal: 20457
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.